Hakkımda

hakkimdaresimiOrtaokul ve lise öğrenimimi Alanya Ayşe Melahat  Erkin Anadolu Lisesi’nde, lisans eğitimimi ise  Hacettepe Üniversitesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon  Bölümünde tamamladım.

Mezuniyet sonrası eğitimlere katılarak farklı tedavi yöntemleri ile ilgili sertifikaları almaya hak kazandım. Bunların arasında Cyriax, Osteopati, Refleksoloji, Mulligan Concept, Thera-Band Academy, Kinesio-Taping Bantlama, Pinotape Bantlama, Radyolojik Görüntüleme, Kraniosakral Terapi, Manuel Lenf Drenajı ve Chiropractic (kayropraksi) gibi yurt dışından gelen hocalarla ülkemizde eğitimi verilen manuel terapi ve bantlama yöntemleri vardır. Bu yöntemler sayesinde bel fıtığı ve boyun fıtığı gibi omurga problemlerinin tedavisinde yoğun çalışmalar yapmaktayım.

Türkiye Fizyoterapistler Derneği’nin bir üyesiyim ve 2008-2010 yılları arasında bu derneğin 3 yıl Antalya İl Başkanlığı görevini yerine getirdim. 2010-2012 yılları arasında da dernek yönetiminin Haysiyet Divanı Komisyonu’nda görev aldım. Bildiğim yabancı diller İngilizce ve Almanca’dır.